Võrumaa 7. klassi poiste korvpalli karikavõistlused

7 kl koss 19.11.2020

19.11.2020.a. toimusid Antsla gümnaasiumi võimlas Võrumaa kuni 7. klassi poiste korvpalli karikavõistluste turniir. Osa võttis viis võistkonda ja kõik mängisid omavahel läbi.

Esimeses mängus kohtusid Kuldre poisid Antsla  võistkonnaga ja poolajaks juhiti juba 18:0 ja lõpuks võeti võit tulemusega 30:6. Väljakul said käija kõik poisid ja parimatena viskasid punkte Urmet Ader 14, Markus Hellenurm 8, Priit Paloots 6. Järgmises kohtumises tuli mängida Parksepa poistega. Poolajaks juhtisime 13:5 ja lõpp tulemuseks jäi 24:9. Parimad koorijad olid Markus ja Urmet  9 punktiga,  Henri Lõo viskas 6 punkti. Kolmas mäng kujunes väga raskeks ja  lõpptulemuseks jäi 32:23 meie poiste võit. Meie võistkond oli hädas vastaste parim mängija ohjeldamisega, kes viskas üksi meie vastu 23 punkti.  Parimatena Henri, Priit ja Urmet kõik 9 punkti. Markus toetas omasid 5 punktiga. Viimases voorus kohtusime Osula kooliga ja võitsime selle 23:11. Parimad olid Priit 9, Urmet 8. Alistades kõik neli vastast saime turniiril esikoha. Võistkonnas mängisid Markus Hellenurm, Urmet Ader, Henri Lõo, Priit Paloots, Markus Veesaar, Kenneth Taits, Andrea August Avald, Jan Prants ja Rihard Neeve.