Karikavõidud

Kuldre kooli poisid võitsid Võrumaa 6. – 9. kl. ja ~7 kl. poiste karikavõistlused korvpallis.

14.11.2013 toimusid Võrumaa 6. – 9. kl. poiste karikavõistlused korvpallis. Alagrupimängud toimusid Kuldre Kooli võimlas ja poisid võitsid alagrupis Parksepa 34:30, Krabi 59:26 ja Võru Kesklinna 59:20. Poolfinaalis, mis toimus juba Antslas võitsid poisid Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi 21:44. Finaalis kohtuti uuesti Parksepa keskkooliga, mäng kulges väga pingeliselt ja poolajaks juhtisime ainult kahe punktiga. Neljanda veerandi keskel olime ees juba üheksa punktiga ja poisid mõtlesid, et võit tuleb kergelt. Seejärel lasti vastastel teha 6:0 vahespurt viimane minutil õnnestus meil saada üks korv ja hoida vastane nullil. Seega tuli võit 31:26. Võistkonnas mängisid Säm Veesaar, Sander Rebane, Enri Täär, Mihkel Oja, Martin Püvi, Tajo Oja ja Tõnis Vaiknemets.

6. 9 kl karikavitjad 2013 800

19.11 toimusid Puigal ~7 kl. poiste karikavõistlused korvpallis. Alagrupis võideti Võru Kesklinna 45:29, Puiga II 75:6 ja Osula 42:27. Viimases mängus ei tunud võit nii kergelt, sest ei suudetud pidurdada vastaste parimat mängijat, kes viskas 25 punkti. Kolm veerandit mängiti kui võrdne võrdesega, edu ainult kolm punkti. Poolfinaalis võideti Antslat 83:8 ja finaalis samuti võrdes mängus Puiga I 32:17. Võistkonnas mängisid Mihkel Oja, Martin Püvi, Ott Rang, Tajo Oja, Tõnis Vaiknemets ja Martin Kaseväli.

Kuldre Kooli teine võistkond koosseisus Kevin Urb, Timo Tragel, Helmo Oja, Volli Kurss, Hugo Kont ja Harri Pormeister saavutasid 7-8 koha jagamise. Kuid vaatamale sellele, et võisteldi kolm aastat vanemate poistega mängiti väga tublilt.