Osavaima Korvpalluri festival

Kuldre Kooli poisid osalesid 29.01.2016 Eesti Koolispordi Liidu korraldataval juba rohkem kui 20 aastat toimunud Osavaima Korvpalluri võistlusel. Viimased 7 aastat toimunud festivali formaadis ja sellel aastal toimus võistlus Jüri Gümnaasiumi Spordihoones. Võisteldakse kuues erinevas korvpalli harjutuste sooritamises. Kavas on nii individuaalne kui võistkonnavõistlus (võistleb neli võistlejat ühest koolist ja arvesse läheb kolme parima tulemus). Kavas oli nii poiste kui tüdrukute 6. – 7. klassi ja 8. – 9. klassi võistkondade võistlus.

Kuigi Kuldre Kool võistles ainult poistega, saavutati siiski üldarvestuses Jüri Günaasiumi ja Rapla Ühisgümnaasiumi järel kolmas koht. 6. – 7. klassi poiste arvestuses (osales 11 kooli) oli esikolmik Jüri Gümnaasiumi kogus 437 punkt, Kuldre Kool teisena 411 punkti ja Räpina Ühisgümnaasium kolmas koht 378punktiga. Kuldre võistkonda kuulusid Timo Tragel, Volli Kurss, Kevin Urb ja Hugo Kont. Individuaalselt kokkuvõttes saavutas Timo Tragel III koha, osales 40 poissi. 8. – 9. klassi poiste arvestuses osales 15 kooli. Esikolmiku moodustasid Kadrina Keskkool 539 punktiga, teine Rapla Ühisgümnaasium 522 ja kolmas Jüri Gümnaasium 472 punkti. Kuldre Kooli võistkond saavutas neljanda koha 466 punktiga, võistkonda esindasid Mihkel Oja, Tajo Oja ja Martin Püvi. Individuaalselt saavutas Mihkel Oja esikoha, osales 53 noormeest.

Kuldre Kool tänab treener Margus Klaari eduka esinemise eest!