Töötajad

1. Signe Vanker direktor signe.vanker[ätt]kuldre.ee, tel. 5101152
  Vastuvõtu aeg teisipäeval kell 15-17.30. Eelregistreerumine toimub e-maili teel.
2. Karin Hellamaa inglise keel 3.-7. klass karin[ätt]kuldre.ee
3. Kaire Veske algõpetus, 4. klass eesti keel, 3. kl. klassijuhataja, abiõpetaja, eesti keele tugiõpe kaire[ätt]kuldre.ee
4. Heli Kuulmets kunstiõpetus, ajalugu, inimeseõpetus, 4. kl. klassijuhataja, ettevõtlus, kutsenõustaja heli[ätt]kuldre.ee
5. Triinu Elvet  õppealajuhataja, inglise keel 8. ja 9. klass, abiõpetaja triinu.elvet[ätt]kuldre.ee
6. Kadri Hillak huvijuht, 5. kl. klassijuhtaja, 5. kl. matemaatika kadri.hillak[ätt]kuldre.ee
7. Aime Saar algõpetus, 1. kl. klassijuhataja, 4. klassi matemaatika ja loodusõpetuse õpetaja aime[ätt]kuldre.ee
8. Sirli Hellamaa muusikaõpetus sirli[ätt]kuldre.ee
9.  Marika Lepp matemaatika 7.-9. klass, füüsika 8. ja 9. klass, 6. kl. klassijuhataja, õpiabi marika.lepp[ätt]kuldre.ee
10. Tiina Ruusmaa loodusteadused 7.-9. klass,  7. kl. klassijuhataja tiina[ätt]kuldre.ee
11. Kurmet Kaldaru kehaline kasvatus kurmet.kaldaru[ätt]kuldre.ee
13. Tiina Paeglis vene keel, käsitöö, 9. kl. klassijuhataja tiinameho[ätt]gmail.com
14. Agnes Kirsbaum  sotsiaalpedagoog agnes.kirsbaum[ätt]kuldre.ee 
15. Tiiu Kungus eesti keel ja kirjandus, matemaatika 6. kl. tiiu[ätt]kuldre.ee
16. Andres Kapp tehnoloogiaõpetus andres.kapp[ätt]kuldrekool.edu.ee
17. Triinu Taits eripedagoog 8. kl. klassijuhataja triinu[ätt]kuldre.ee
18. Anne Niilus abiõpetaja, rütmika anne.niilus[ätt]kuldre.ee
19. Katre Soonvald algõpetus, 2. kl. klassijuhataja, saksa keel 5. ja 9. kl,  katre427[ätt]hotmail.com 

 Personal

21. Margus Mäerand majandusjuhataja margus.maerand[ätt]kuldre.ee
22. Kati Pang sekretär sekretar[ätt]kuldre.ee
23. Margus Neider IT spetsialist, haridustehnoloog, arvutiõpetus margus.neider[ätt]kuldre.ee
24. Eve Mõttus koristaja  
25. Gerda Müür koristaja  
26. Taimi Jõõras köögitööline  
27. Triin Kõiv kokk  kokk[ätt]kuldre.ee
28.  Age Haller köögitööline